Markalar için Alcago 

Alcago, güncel pazarlama teknolojilerinin aksine reklamı interaktif hale getirerek kullanıcı deneyimlerini en üst seviyeye taşıyan “Reklamları akıllı, alışverişi eğlenceli” hale getiren performansa dayalı bir multi-pazarlama platformdur.

Markalar İçin Alcago.png
affirmative-check-mark.png

Reklamının İzlendiğinden

Emin Ol

analytics.png
wallet.png

Reklamının Kullanıcı Üzerindeki

Etkilerini Analiz Et

Satmadığın Bir Ürün İçin Reklam Ücreti Ödeme

interaktif Reklam.png

İnteraktif Reklam

İnteraktif Reklamlar, markaların video reklamlarını oyunlaştırarak kullanıcı deneyimini analiz etmeye yarayan etkileşimli pazarlama modelleridir.

Alcago Olarak Biz

Alcago olarak Markaların en büyük sorunlarına odaklandığımızı belirtmek istiyoruz. Aracı kurumlardan alınan yüksek komisyon oranları, verilen reklamların verimli olamaması ve reklamın ölçümünde yaşanan problemler gibi birçok sorunla karşı karşıya kalan markalar için geçici değil kalıcı çözümler sunuyoruz.
 

Aracı kurumlardaki yüksek komisyon oranları ile başa çıkmaya çalışan markalar pazarlama bütçelerini giderek büyütmeye ihtiyaç duyuyor ancak getirisi aynı kalmaya devam etmektedir. Pazarlama bütçelerini büyüten etmenlerden olan verilen reklamların verimli olamaması ve reklamın ölçümünde yaşanan problemler giderek büyümektedir.

 
Alcago olarak markaların daha fazla fahiş komisyon oranları vermesine, reklamlarının verimsiz olmasına, analiz desteğinin verilmemesinin önüne geçiyoruz. Düşük komisyon oranları, reklam analizi, reklamların son tüketici yorumları ve izlenebilirliğini ölçümlememiz sayesinde markaların en değerli partneri olacağımıza eminiz. 

Alcago olarak biz.png

Alcago ile Markalar

alcago ile markalar.jpg

Alcago olarak markaların verdikleri reklamların izlenebilirliğinin ve marka algısının düşmesi sonucu yaşadığı maddi manevi kaybın önüne geçmeyi amaçladık.

 

Markaların herhangi bir reklamının başından sonuna kadar izlendiğine emin olmasını sağlayamayan sosyal medya platformları, televizyon reklamlarının verimsizliğinin önüne geçmek, izlenmeyen reklamlar sonucunda yaşanan marka algısının düşmesi ile beraber markaların son kullanıcıya inememesinin önüne geçmek istiyoruz. 


Alcago markalara reklamlarının başından sonuna interaktif bir şekilde oyunlaştırılarak izlenebilirliğini sağlamakta ve aynı zamanda reklam hakkında sorduğumuz sorular sayesinde kullanıcının reklam hakkında geri dönüşlerini almaktayız. Bu sayede markalara verdikleri reklamın karşılığını tamamen verebildiğimiz bir platform yarattığımızı düşünüyoruz.

Nasıl Çalışır