Influencerlar için Alcago 

Influencerlar için Alcago.png

Alcago, markalar ve müşteri arasındaki kopuk olan etkileşimi güçlendirmeye yönelik bir satış-pazarlama platformudur.

 

Alcago olarak bizler, dijital dünyada son kullanıcıyla etkileşimi yüksek olan influencerları yeni geliştirdiğimiz pazarlama sisteminin bir parçası olarak nitelendiriyoruz. Gelişen ve değişen dijital dünyada içerik üreticileri ve sosyal medya fenomenlerinin tüketici ile olan sıcak etkileşimi yadsınamaz bir gerçek.

 

Yapılan araştırmalar ve sektörel eğilim gösteriyor ki, dijitalde var olmanın ve tüketiciye ulaşmanın en önemli yollarından biri Influencer marketing.

 

Alcago olarak; reklam ve pazarlama bütçelerimizi farklı kanallara bölmek yerine, influencerları kendimize kar payı ortağı yapmaya karar verdik.

searching-a-person.png

Marka Aramana

Gerek Yok

share.png

Sürekli Reklam Paylaşmana Gerek Yok

moneybox.png

Pasif Gelir

Elde Et

Invite Influencer

Invite Influencer modeli içerik üreticilerinin ve fenomenlerin birçok markayla ayrı ayrı anlaşmak yerine Alcago'yu anlatan dijital videolar çekerek Alcago üzerinden yapılacak satın alma işlerimden elde edilecek kara ortak olmasını sağlar.

Influencer kendisine verilen kod ile yapacağı tanıtım sonucu kullanıcının uygulamayı indirmesinden sonra yapacağı alışverişlere 12 ay boyunca kar payı ortağı olur.

Hiçbir şekilde sürekli ürün ya da hizmetlerin tanıtımını yapmasına gerek kalmaz. Bir kez kodla üye olunması durumunda 12 ay boyunca yapılacak tüm alışverişlerde o müşteri üzerinden kar payını almaya devam eder.

İnfluencer.png
Sosyal medya.jpg

Alcago Olarak Biz

Alcago, yeni nesil bir reklam platformu olarak insanların rahatça kullanabileceği ve kullanırken gerçek indirimi göz önünde bulundurarak Marka, influencer ve son kullanıcı üçgenini yeniden şekillendirmeyi amaçlıyoruz. 

Reklam verme modellerini ve influencerların düzensiz gelir elde etmesine karşı yaptığımız bu sistemde influencerlar sürekli ve daha verimli işlerini büyütebilecek. Marka ve son kullanıcıyla arasındaki bağı kuvvetlendirebilecek. 

Alcago İle Influencer

Alcago olarak influencerların en büyük sorunu olan sürekli reklam paylaşmasından kaynaklı gelen olumsuz yorumlar için üretmiş olduğumuz çözümler ve düzenli gelir elde etme modelleriyle sizin için yeni bir sayfa açıyoruz. 


Sürekli reklam paylaşan influencerların sorununun köküne iniyor onlar için kalıcı çözümler sunuyoruz. Yaptıkları her paylaşımdan kaynaklı Alcago platformuna katılmasına aracı olduğu her son kullanıcının her alışverişinden 12 ay boyunca ona komisyon veriyor, yaptığı reklamları daha azaltmasını sağlıyoruz.


Verdiğimiz 12 ay boyunca komisyon aynı zamanda influencerların düzenli gelir elde etmesine yardımcı oluyor, gelirlerini uzun vadede katlamasını sağlıyoruz.

Alcago ile influencer.png