HAKKIMIZDA

ALCAGO... Çokça emek, dikkatli araştırma ve interaktif etkileşim demek. Dünyada bir ilke imza atan, interaktif ve oyunlaştırılmış reklamcılık...

 

''Marka kullanıcıya ulaşmak istiyor, kullanıcı ürün almak istiyor, marka kullanıcıya ulaşmak için para ödüyor, bu ödediği parayı kullanıcıya ek maliyet olarak yansıtıyor.'' Bu cümle, ALCAGO'nun nasıl fikirleştirildiğini anlatan en doğru tanım diyebiliriz.

 

Uzun araştırmalar sonucunda “Marka neyi pazarlıyor, tüketiciye ne kadarı ulaşabiliyor?” sorusuna cevap aranan yolda bulunmuş bir fikir.

 

Teknolojiyi ve yaratıcılığı harmanlamış; bazen marka, bazen tüketici penceresinde değerlendirmeler ve araştırmalar yapan bir startup.

 

Reklamı; sadece izlenen, okunan, görülen bir sığlıktan çıkarıp tüketicisini de bu sürecin parçası yapan bir deneyim.

 

Reklamın ötesinde bütünleşmiş bir interaktivite.

 

Yaratıcısı dünyada bir ilke imza atmanın verdiği heyecan ve tutkuyla yazılım mucizesini buluşturuyor ve ortaya ALCAGO çıkıyor...

NEDEN ALCAGO?

ALCAGO olarak, kendini markanın yerine koyabilen, ölçülebilir ve öngörülebilir deneyimler sunmayı amaçlıyoruz.

 

Çünkü biz; bir reklam filminin, PR çalışmalarının ve gelen revizyonların arkasındaki emeği çok iyi biliyoruz. Ve bu emeğin, marka tarafından müşterilerine ulaşabildiği güvenini duyması için çalışıyoruz.

 

Markanın, ürününü ya da hizmetini ulaştıramadığı bir müşterisi kalmasın; müşteriler de alacağı hizmet ya da ürünü o markayı izleyerek, değerlendirerek tanısın ve indirimlerinden faydalansın istiyoruz. İşte tam da bu yüzden ALCAGO...

EKİBİMİZ

Alihan Marulcu.png

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimden önce çeşitli özel şirketlerde müşteri ilişkileri ve satış pazarlama konularında farklı pozisyonlarda çalıştı. 2015 yılında başladığı Üsküdar Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünden 2019 yılında mezun oldu. Bu süreç içerisinde girişimcilik üzerine yönelerek farklı girişim hızlandırma programlarına ve hackatonlarla kendini geliştirmeye devam etti. Bu sürecin akabinde İstanbul Aydın Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisansını kabul edildi. Şu an da kurucusu olduğu Alcago Teknoloji A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Alihan Marulcu

Taylan Özgür.png

Taylan Özgür Yavuz

1999 yılında Antalya’da doğdu. 2017 yılında Ege üniversitesi Reklamcılık bölümünü kazandı. Ve öğretimine hala devam etmektedir. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı bölümüne 2. üniversite olarak başlamıştır ve devam etmektedir.  Çeşitli yerlerde grafik tasarımcı olarak çalıştı. 2019 yılında Bornova Gençlik Merkezinde Grafik Tasarım eğitimini bitirdi.